Hot or Not Květen tady!

Moje Kecy

Přehled článků

6. května 2011 v 18:45 | KamRos
Je tu konec! Dneska už nic nepřidám. Takže sem dám přehled všech dnešních článků. Budu ráda za každý komentář. Mějte se! :)

New laylout

6. května 2011 v 14:25 | KamRos

K těmto 2 narozeninám blogu jsem udělala nový laylout a taky proto, že ten předchozí tu byl už dost dlouho.
Budu ráda za vaše názory.

Doba tvorby: 30 min
Doba nastavování: 30 min
Spokojenost: 78 %

Narozeniny blogu :)

1. května 2011 v 16:42 | KamRos

Blog bude mít tenhle pátek 6.května svoje 2 narozeniny. Nebude tu žádná velká párty, ale v průběhu dne se tu budou oběvovat různé články, tak se nechte překvapit. :)

Pauza

7. dubna 2011 v 22:24 | KamRos

Poslední dobou procházím dá se říct takovou krizí. Nevím co s blogem dál. Nejdříve sem chtěla blog úplně smazat, ale to bych neudělala. Tenhle blog mám skoro 3 roky, tak mám k němu ňáké to pouto.

Tak mě napadlo, že s tímhle blogem začnu znovu. Nastavím nový design, dám sem komix, protože blog o sims bez komixu není blog o sims. Já pořád promýšlím děj, ale nikdy se nedokopu nafotit ten komix a napsat ho.
Tak mě zase napadlo, že si založím novej blog o sims a udělám všechno od znovu, že si změním aji přezdívku. Už sem si ho dokonce založila. Pak sem o tym zase začala znovu přemýšlet. :D

A napadlo mě založit si nový blog o sobě. :D Dávala bych tam články s mými názory. Svoji oblíbenou hudbu. Všechno možný o mě. A pak sem si uvědomila :D že by sem ten blog stejnak nakonec zrušila, protože bych na něho neměla čas.

Jak vidíte musím si to promyslet. Nechám si to všechno projít hlavou. Nechám to uležet. :D Asi se ale nejvíce přikláním k tomu, že tenhle blog zrekonstruju.

Pauza může trvat týden nebo taky měsíc nebo dokonce 3 měsíce a nebo taky dýl. Což asi těžko, ale kdoví. Zatím se mějte KamRos.

I am really looking forward to summer!

4. dubna 2011 v 15:38 | KamRos

Summer! Summer! To slovo přímo hřeje. Já se tak strašně, ale fakt tak strašně těším na léto. Při tom slově si představím slunce a vodu spíš teda bazén a taky prázdniny!! Taky kraťase a tílka a spoustu super lidiček. Už aby to bylo.

Málo času

24. března 2011 v 13:56 | KamRos

Moc sem nic nepřidávám že?? Mám málo času.
Důvody:
1. Píšem hodně písemek,musim se učit a navíc sem teď byla na okresním kole zeměpisné olympiády a pythagoriády. V té zeměpisné sem skončila 8. Docela dobrý. A pythagoriádu sem totálně posrala. :D To je jedno.
2. Poslední dobou se mi seká sims a potom se mi tam ukáže tabulka: Aplikace se zhroutila a bude nyní ukončena. Asi budu muset promazat downloady a vymazat ňáký filmy, protože to možná bude tim že mám málo místa na disku.
3. A zatřetí kdo by chtěl prosedět celej den u počítače, když je venku tak hezky!! Dneska je přímo vedro. Takže já padám ven.
Čágobélo KamRos

Prosim

20. března 2011 v 8:54 | KamRos

Hlasněte pro mě prosím tady! Díky moc. A klidně napište do komentářů když budete chtět hlásnou někde vy.

Nový laylout

6. března 2011 v 16:15 | KamRos


Podle mě je nový laylout docela fajn. Je to můj první laylout. Moje předchozí designy mi dělala ségra. A ten poslední sem si stáhla. Budu ráda za každý komt. A klidně i kritizujte. Chci se zlepšit.


Nemocná...

2. března 2011 v 9:19 | KamRos

Dneska sem onemocněla. Mám teplotu a strasně mě bolí hlava.Kámoška mi psala, že je jich ve třídě 9 a normálně nás bývá 26. :D:D Dobrý co? Jako už v pondělí nás bylo 16 a v úterý 15 a teď je jich 9 a to se dělijou ještě na 2 skupiny. :D Tenhle týden odpadnou všechny písemky. :D A to sme měli psat každej den nejmíň jednu. Mě by vůbec nevadilo kdyby sem musela do školy stejnak tam nic nedělajou. :D

Pojedu pryč

24. února 2011 v 15:19 | KamRos
Jak už říká název článku jedu o víkendu pryč. Jedu na chatu na Vičanov. Takže je jasný, že tu nebudu. Ještě přednastavim ňákej ten článek. Mějte se fajn KamRos.

Downloady :)

9. února 2011 v 11:31 | KamRos
:))

Našla jsem spoustu zahraničních stránek s downloady! Jsem strašně nadšená! Jsou tam úplně krásný věci. Takže čekejte přívaly downloadů. Každej den se jich tu pár objeví. Adresy sem dávat nebudu. To doufám chápete. Protože když ty adresy sem dám tak tam všichni půjdou a postahují si to tam. A taky přidám ňáký fotky. Teď si asi půjdu zahrát tak si užívejte prázdniny. No teda jenom někteří kteří je maj. Vaše šťastná KamRos.


Prázdniny + chata

2. února 2011 v 20:28 | KamRos
V pátek jedu na chatu. Takže je jasný že tu nebudu. Tak si mě SB prosím nemažte. Možná ještě ňáký články přednastavim. Uvidím kolik budu mět času. Takže si užijte prázdniny vaše KamRos.

Nevim kdy se tu ukážu

24. ledna 2011 v 17:29 | KamRos
Nevim kdy se tu ukážu. Seká se nám počítač. Někdy se zapne úplně normal ale jak zmáčknu internet tak se sekne a trvá třeba hodinu než se rozjede. Někdy se nerozjede vůbec.Teď sem třeba zapínala počítač hodinu a půl. Je posranej. Takže se na mě nezlobte že sem nebude přidávat články. KamRos

Nová ikonka blogu

19. ledna 2011 v 19:56 | KamRos
Nudila jsem se tak sem si řekla že si udělám ikonku.Není sice nic moc ale je lepší než ta druhá. Posuďte sami. Jinak jak se máte? A co budete mít na vízo? :D (Blbí otázky já vim.)

ikonka

Důvod nepřítomnosti

14. ledna 2011 v 15:45 | KamRos
Tož nebyla jsem tu protože jsem měla zakázanej počítač, ale teď už nemám, takže sem dneska ještě určitě něco přidám.

Nevim kdy...

6. ledna 2011 v 16:39 | KamRos
Nevim kdy sem něco novyho přidám. Nemám moc času. Buď se učim na písemky, kterých máme teď moc a moc nebo jsu v kroužku a nebo su venku s kámoškama no i když spíš se teda učim.Možná tu o víkendu budu a možná taky ne.Omlouvám se. Když budu mět čas něco sem dám.Jo a pozastaveno zatím nebude.

Šťastný nový rok!

1. ledna 2011 v 0:00 | KamRos
Přeji vám všem šťastný nový rok!! Hodně lásky,štěstí,no prostě všeho!! Doufám že bude navštěvovat můj blog i v roce 2011!! Vaše KamRos!!

Happy new year!

Pravidla blogu!

28. prosince 2010 v 17:30 | KamRos
Takže dávám sem pravidla blogu! Prostě nechci aby ste se tu hádali!

1.Nikdo nebude nadávat mě a ani si nebudete nadávat mezi sebou!!
2.Nikdo nebude urážet můj blog!!
3.Nikdo nebude mluvit sprostě!!
4.Když budeš kopírovat něco z mého blogu vždy uveď zdroj!!

Jinak vás bloknu nebo nahlásím adminovi!!!!!!
Je to jasný? :-)

Dárky :D

26. prosince 2010 v 20:05 | KamRos
Ahoj lidi! Vánoce byli super!No prostě boží!Slíbila sem, že sem napíšu co sem dostala tak to sem napíšu. :DMůžete napsat do komentů co ste dostali vy. Sice to máte většina napsaný na blogách ale to nevadí.Jo a nemysletesi že se chcu nějak vychloubat!!!!!!

Dotykovej mobil
Tochometr na kolo
Baterku
Knížku
Řetízek
Mikynu
Tenisáky
Povlečení
Polštář
Pleťovou vodu
2x gumičky
2x kalendář
Čepicu
Rukavice
Marťánky
Prskavky
Bundu
A ňáký to spodní prádlo
a ještě batoh

Společně:
Zrcadlo
Foťák

Tak jo mějte se krásně!! :D :)

Vánoce Vánoce přicházejí... :) :D

23. prosince 2010 v 15:35 | KamRos
Zítra jsou tu Vánoce! Já se tak těšim! Stromek je nazdobenej,chůdak kapr Anton už je posmrti,napečeno je a dárky jsou zabalený. Takže už je všechno hotoví. :-) Teď se můžu flákat. Sedět u TV a sledovat filmy a u toho se nacpávat cukrovim až k prasknutí. Ach jo já se tak těšim. :-) :-D Taky se těšíte jak já??
A taky chcu říct že přes svátky nepřipidou žádný články, ale co sem dostala to napíšu. Dneska sem připide ještě vánoční kusovka. :-) PŘEJU VÁM VŠEM KRÁSNÉ VÁNOCE!
 
 

Reklama